Allianz - Slovenská poistovňa, a.s. - Rožňava, Trebišov

V priebehu roka 2012 bola na budovách spoločnosti Allianz - Slovenská poistovňa, a.s. v Rožňave a Trebišove vykonaná rekonštrukcia svetelných reklám.

Allianz: obrázok 1/4 nahlad
Allianz: obrázok 2/4 nahlad
Allianz: obrázok 3/4 nahlad
Allianz: obrázok 4/4 nahlad

Allianz - Slovenská poistovňa, a.s. - Košice

Svetelná reklama - podružná časť

Koncom roka 2013 bola na budove spoločnosti Allianz - Slovenská poistovňa, a.s. v Košiciach na Štúrovej ulici vykonaná rekonštrukcia svetelnej reklamy.

Allianz: obrázok 1/3 nahlad
Allianz: obrázok 2/3 nahlad
Allianz: obrázok 3/3 nahlad

Osvetlenie schodiska a garáží

V priebehu mája až júla 2014 boli v priestoroch budovy spoločnosti Allianz - Slovenská poistovňa, a.s. v Košiciach na Štúrovej ulici vykonané nasledujúce práce:

  • rekonštrukcia osvetlenia podzemného parkoviska - výmena trubicových žiariviek v pôvodných svietidlách za LED trubice a ich napojenie na senzory pohybu,
  • rekonštrukcia osvetlenia hlavného schodiska budovy - výmena trubicových žiariviek v pôvodných svietidlách za LED trubice,
  • inštalácia nových núdzových LED svietidiel vo vybraných priestoroch.
Allianz: obrázok 1/1 nahlad

Svetelná reklama - hlavná časť

Koncom roka 2014 bola na budove spoločnosti Allianz - Slovenská poistovňa, a.s. v Košiciach na Štúrovej ulici vykonaná rekonštrukcia hlavnej svetelnej reklamy.

Allianz: obrázok 1/3 nahlad
Allianz: obrázok 2/3 nahlad
Allianz: obrázok 3/3 nahlad

Allianz - Slovenská poistovňa, a.s. - Vranov nad Topľou

Svetelná reklama

V júni 2015 bola na budove spoločnosti Allianz - Slovenská poistovňa, a.s. vo Vranove nad Topľou na Dobrianskeho ulici vykonaná rekonštrukcia svetelnej reklamy.

Allianz: obrázok 1/1 nahlad

Modernizácia osvetlenia interiéru budovy

V októbri 2015 boli v priestoroch budovy spoločnosti Allianz - Slovenská poistovňa, a.s. vo Vranove nad Topľou na Dobrianskeho ulici vykonané nasledujúce práce:

  • výmena žiarivkových núdzových svietidiel za nové núdzove LED svietidlá,
  • výmena žiariviek za LED žiarovky vo svietidlách nachádzajúcich sa na chodbách objektu,
  • zmena ovládania osvetlenia v priestoroch chodieb objektu, a to z tlačidlového systému na ovládanie pomocou pohybových senzorov.

Allianz - Slovenská poistovňa, a.s. - Michalovce

V decembri 2015 bola na budove spoločnosti Allianz - Slovenská poistovňa, a.s. v Michalovciach na Námestí slobody vykonaná rekonštrukcia svetelnej reklamy. Zároveň boli vymenené výbojkové reflektory, ktoré osvetľovali nápis a reklamný pútač umiestnené na vonkajšej stene budovy, za úsporné LED reflektory.

Allianz: obrázok 1/3 nahlad
Allianz: obrázok 2/3 nahlad
Allianz: obrázok 3/3 nahlad

Allianz - Slovenská poistovňa, a.s. - Košice

V marci 2016 bola v priestoroch budovy spoločnosti Allianz - Slovenská poistovňa, a.s. v Košiciach na Štúrovej ulici vykonaná rekonštrukcia osvetlenia klientskej zóny. V rámci tejto rekonštrukcie boli vymenené žiarivkové svietidlá za úspornejšie LED panely. Nové osvetlenie je rozdelené do niekoľkých zón, ktoré sú riadené prostredníctvom súmrakových spínačov na základe intenzity osvetlenia.

Allianz: obrázok 1/1 nahlad

Allianz - Slovenská poistovňa, a.s. - Stará Ľubovňa

V septembri 2019 sme realizovali rekonštrukciu pôvodne nefuknčnej svetelnej reklamy na pobočke v Starej Ľubovni. Starý zdroj svetla v podobe trubicových žiariviek bol nahradený LED modulmi a pôvodné nefunkčné napájacie zdroje boli nahradené zdrojmi pre LED osvetlenie zn. Mean well.

Allianz: obrázok 1/3 nahlad
Allianz: obrázok 2/3 nahlad
Allianz: obrázok 3/3 nahlad